Basındayız

alem0

Alem Dergisi – Seyahat eki

Tamamını okumak için tıklayın.

milliyet_Milliyet Gazetesi Cadde Eki  - 29 Mayıs 2011

“İçimden ‘Acaba gerekli mi? Havaalanından otobüsler kalkıyor, Paris’in efsane metrosu var, hiçbiri olmazsa taksi tutulur’ diye geçirdiğimi itiraf etmeliyim. Neyse ki herkes benim gibi düşünmüyordu ve rezervasyonumuzu yaptırdık.  (…) Paris Dolmuşu’nu kullandığımız yolculuklarda bize farklı şoförler eşlik etti. Her biri şoför değil birer rehber gibi.”

Feray Öztürk

Haberin tamamını okuyun.

sabah-cumartesiSabah Gazetesi Cumartesi Eki – 11 Aralık 2010

“Paris Dolmuşu’na en büyük talep, Paris’e günübirlik gelen işadamlarından geliyor. Sabah havalimanından alınıp gün içindeki toplantı, fabrika gezileri gibi randevulara katılmak ve akşam uçuşuna tekrar yetiştirilmek için özel şoförlük hizmeti istiyorlar.”

Figen Yanık

(Haberin tam sayfa devamını okumak için tıklayınız)

parisdolmusu plateforme0Plateforme Life – Kasım 2010 Sayısı

Bir başarı öyküsü – Paris Dolmuşu

Haberin tamamını okumak için tıklayın.

parisdolmusu hurriyetHürriyet Seyahat Eki – 2 Ağustos 2010

“Fransa’da yaşayan Aydın Dinç, ağabeyi Mustafa Dinç ile birlikte Paris’te ulaşımla ilgili sıkıntılar yaşadıktan sonra bir şirket kurmaya verdi.
Taksi pahalı, metro karmaşık, kalabalık ve klimasız olunca akıllarına dolmuş fikri geldi. Dinç Kardeşler’in kurduğu Paris Dolmuşu, Charles de Gaulle (CDG) ve Orly havaalanlarından müşterisini alıyor. Gidecekleri adrese bırakıyor. Ayrıca havaalanından Disneyland’e direkt servis yapıyor. Araçların şoförleri Paris’i iyi bilen Türkler.”

(Haberin tamamını okumak için tıklayınız)

parisdolmusu buyuk kulupBüyük Kulüp Dergisi – Temmuz 2010

“Paris’e gidiyorsunuz. Bütün seyahatinizi önceden planladınız. Peki ya havaalanı transferleriniz? Metro karmaşık ve kalabalık. Taksi ise pahalı. Sizi Paris Dolmuşu ile tanıştırıyoruz. Artık ekonomik ve hızlı bir alternatifiniz var.

Paris… Kimilerinin vazgeçemediği, sık sık ziyaret ettiği, kimileri için ise aşkın başkenti… Sehayatlerde hiçbir zaman planlanmayan ama her zaman önemini hissettiren bir ayrıntıdır havaalanı transferleri. Özellikle Paris gibi bir şehirde… Rahat ve konforlu b,r tatili ilk dakikalarından itibaren yaşamak istemez misiniz? Öyleyse Paris Dolmuşu ile size sunulanları dikkatle okuyun…”

Haberin tamamını okumak için tıklayın.

parisdolmusu hodrimeydanHodrimeydan.info – Fransa’daki Türklerin Haber Sitesi

Haberin tamamını okumak için tıklayın.

parisdolmusu_airportAirport Haber – 2 Ağustos 2010

Haberin tamamı için tıklayınız.

Back to Top